Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | Music On Vinyl IMT1097313.1 |
| EAN | 8718469535316 |
| Release Date | May 28, 2014 |
| Dimensions | 316 × 319 × 6 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,255
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Here Comes the Sun |
|---|---|
| Sanatci | Simone, Nina |
| Cikis tarihi | 2014-05-28 |
| EAN/UPC | 8718469535316 |
| Label | Music On Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | Music On Vinyl IMT1097313.1 |
| EAN | 8718469535316 |
| Release Date | May 28, 2014 |
| Dimensions | 316 × 319 × 6 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.