Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RCA SONI8305813.1 |
| EAN | 0190758305813 |
| Release Date | April 25, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 315 × 8 mm · 531 g |
| Weight | 531 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,724
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Sunday Morning Classics |
|---|---|
| Sanatci | Simone, Nina |
| Cikis tarihi | 2018-04-25 |
| EAN/UPC | 0190758305813 |
| Label | Rca |
| Format | LP |
| Tur | Blues |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RCA SONI8305813.1 |
| EAN | 0190758305813 |
| Release Date | April 25, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 315 × 8 mm · 531 g |
| Weight | 531 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.