Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BLACK SCREEN RECORDS BSCR280.1 |
| EAN | 4059251679172 |
| Release Date | July 25, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 317 × 10 mm · 571 g |
| Weight | 571 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,439
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Divinity: Original Sin 2 |
|---|---|
| Sanatci | Slavov, Borislav |
| Cikis tarihi | 2025-07-04 |
| EAN/UPC | 4059251679172 |
| Label | Black Screen |
| Format | LP |
| Tur | Various Audio / Game Music |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BLACK SCREEN RECORDS BSCR280.1 |
| EAN | 4059251679172 |
| Release Date | July 25, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 317 × 10 mm · 571 g |
| Weight | 571 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.