Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Blue Note 060243837101 |
| EAN | 0602438371013 |
| Release Date | April 7, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 322 × 328 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,729
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Mr. Natural |
|---|---|
| Sanatci | Turrentine, Stanley |
| Cikis tarihi | 2023-04-07 |
| EAN/UPC | 0602438371013 |
| Label | Blue Note |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Blue Note 060243837101 |
| EAN | 0602438371013 |
| Release Date | April 7, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 322 × 328 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.