Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | ANALOGUE PRODUCTIONS |
| EAN | 0753088014178 |
| Release Date | June 24, 2022 |
| Dimensions | 321 × 327 × 7 mm · 643 g |
| Weight | 643 g |
| Discs / Records | 2 |
₺5,798
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Two Against Nature |
|---|---|
| Sanatci | Steely Dan |
| Cikis tarihi | 2022-06-17 |
| EAN/UPC | 0753088014178 |
| Label | Analogue Productions |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Pop Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | ANALOGUE PRODUCTIONS |
| EAN | 0753088014178 |
| Release Date | June 24, 2022 |
| Dimensions | 321 × 327 × 7 mm · 643 g |
| Weight | 643 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.