Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | LOCAL AKR99LP |
| EAN | 0656605609911 |
| Release Date | March 30, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 274 g |
| Weight | 274 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,301
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Carrie & Lowell |
|---|---|
| Sanatci | Stevens, Sufjan |
| Cikis tarihi | 2015-03-26 |
| EAN/UPC | 0656605609911 |
| Label | Asthmatic Kitty |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | LOCAL AKR99LP |
| EAN | 0656605609911 |
| Release Date | March 30, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 274 g |
| Weight | 274 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.