Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ASTHMATIC KITTY AKR150LP-C1 |
| EAN | 0729920164608 |
| Release Date | September 25, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 706 g |
| Weight | 706 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,810
1 adet stokta
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ascension |
|---|---|
| Sanatci | Stevens, Sufjan |
| Cikis tarihi | 2020-10-02 |
| EAN/UPC | 0729920164608 |
| Label | Asthmatic Kitty |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ASTHMATIC KITTY AKR150LP-C1 |
| EAN | 0729920164608 |
| Release Date | September 25, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 706 g |
| Weight | 706 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.