Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ASTHMATIC KITTY RECORDS AKR130LP |
| EAN | 0656605613314 |
| Release Date | July 31, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 5 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,375
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Seven Swans |
|---|---|
| Sanatci | Stevens, Sufjan |
| Cikis tarihi | 2017-09-01 |
| EAN/UPC | 0656605613314 |
| Label | Asthmatic Kitty |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ASTHMATIC KITTY RECORDS AKR130LP |
| EAN | 0656605613314 |
| Release Date | July 31, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 5 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.