Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MODERN HARMONIC LPMH8268 |
| EAN | 0090771826817 |
| Release Date | January 6, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 316 × 4 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,080
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Prophet |
|---|---|
| Sanatci | Sun Ra & His Arkestra |
| Cikis tarihi | 2023-01-20 |
| EAN/UPC | 0090771826817 |
| Label | Modern Harmonic |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MODERN HARMONIC LPMH8268 |
| EAN | 0090771826817 |
| Release Date | January 6, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 316 × 4 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.