Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | LUCKY NUMBER LUCKY182LPX |
| EAN | 0689492229610 |
| Release Date | April 25, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺1,943
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Mortal Primetime |
|---|---|
| Sanatci | Sunflower Bean |
| Cikis tarihi | 2025-04-25 |
| EAN/UPC | 0689492229610 |
| Label | Lucky Number |
| Format | LP |
| Tur | Indie & Alternative / Alternative Rock |
| Birim sayisi | 2 |
| Style | |
|---|---|
| Label | LUCKY NUMBER LUCKY182LPX |
| EAN | 0689492229610 |
| Release Date | April 25, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.