Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | UNROCK UNRK20A.1 |
| EAN | 5056321660039 |
| Release Date | September 3, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 310 × 6 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,347
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Trippin' On Coleman |
|---|---|
| Sanatci | Sunn Trio |
| Cikis tarihi | 2021-09-03 |
| EAN/UPC | 5056321660039 |
| Label | Unrock |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | UNROCK UNRK20A.1 |
| EAN | 5056321660039 |
| Release Date | September 3, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 310 × 6 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.