Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Big Crown BCR135LP-C2 |
| EAN | 0349223013559 |
| Release Date | July 15, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 5 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,146
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Mr. Brown Eyes Soul Vol. 2 |
|---|---|
| Sanatci | Sunny & the Sunliners |
| Cikis tarihi | 2022-07-15 |
| EAN/UPC | 0349223013559 |
| Label | Big Crown |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Soul |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Big Crown BCR135LP-C2 |
| EAN | 0349223013559 |
| Release Date | July 15, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 5 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.