Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WAX BODEGA WXBO32.1 |
| EAN | 0061297792863 |
| Release Date | May 31, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 4 mm · 297 g |
| Weight | 297 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,216
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Gangster of Love |
|---|---|
| Sanatci | Super American |
| Cikis tarihi | 2024-05-31 |
| EAN/UPC | 0061297792863 |
| Label | Wax Bodega |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WAX BODEGA WXBO32.1 |
| EAN | 0061297792863 |
| Release Date | May 31, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 4 mm · 297 g |
| Weight | 297 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.