Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DEVIATION RECORDS D-RCDS003-004 |
| EAN | 3770015731332 |
| Release Date | November 10, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 319 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,734
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Afro-Jazz-Folk Vol. 2 |
|---|---|
| Sanatci | Super Biton De Segou |
| Cikis tarihi | 2023-11-10 |
| EAN/UPC | 3770015731332 |
| Label | Deviation |
| Format | LP |
| Tur | Jazz / Fusion |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DEVIATION RECORDS D-RCDS003-004 |
| EAN | 3770015731332 |
| Release Date | November 10, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 319 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.