Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MERGE RECORDS MRG780LP |
| EAN | 0673855078014 |
| Release Date | February 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 5 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,016
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Wild Loneliness |
|---|---|
| Sanatci | Superchunk |
| Cikis tarihi | 2022-02-25 |
| EAN/UPC | 0673855078014 |
| Label | Merge |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Indie |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MERGE RECORDS MRG780LP |
| EAN | 0673855078014 |
| Release Date | February 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 5 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.