Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DON GIOVANNI LPDG258 |
| EAN | 0634457068070 |
| Release Date | June 17, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 317 × 4 mm · 315 g |
| Weight | 315 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,012
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Melody Maker |
|---|---|
| Sanatci | Supercrush |
| Cikis tarihi | 2022-06-17 |
| EAN/UPC | 0634457068070 |
| Label | Don Giovanni |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DON GIOVANNI LPDG258 |
| EAN | 0634457068070 |
| Release Date | June 17, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 317 × 4 mm · 315 g |
| Weight | 315 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.