Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | COUNT YOUR LUCKY STARS CYLS137LPC1 |
| EAN | 0756014231519 |
| Release Date | October 20, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 322 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,413
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Return To Sender |
|---|---|
| Sanatci | Superdownhome |
| Cikis tarihi | 2023-10-20 |
| EAN/UPC | 0756014231519 |
| Label | Count Your Lucky Stars |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | COUNT YOUR LUCKY STARS CYLS137LPC1 |
| EAN | 0756014231519 |
| Release Date | October 20, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 322 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.