Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DIRTY HIT DH192 |
| EAN | 5060257960941 |
| Release Date | August 11, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 180 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺724
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | I Can't See |
|---|---|
| Sanatci | Superfood |
| Cikis tarihi | 2017-12-15 |
| EAN/UPC | 5060257960941 |
| Label | Dirty Hit |
| Format | 12in |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DIRTY HIT DH192 |
| EAN | 5060257960941 |
| Release Date | August 11, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 180 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.