Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BLUE GRAPE MUSIC INC. BLGP00015B.1 |
| EAN | 0198846789798 |
| Release Date | May 16, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 5 mm · 315 g |
| Weight | 315 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,511
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Superheaven |
|---|---|
| Sanatci | Superheaven |
| Cikis tarihi | 2025-05-16 |
| EAN/UPC | 0198846789798 |
| Label | Blue Grape Music Inc. |
| Format | LP |
| Tur | Indie & Alternative / Alternative Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BLUE GRAPE MUSIC INC. BLGP00015B.1 |
| EAN | 0198846789798 |
| Release Date | May 16, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 5 mm · 315 g |
| Weight | 315 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.