Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PROVOGUE PRRD76561.1 |
| EAN | 0810020504989 |
| Release Date | June 24, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 8 mm · 459 g |
| Weight | 459 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,929
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Voodoo Nation |
|---|---|
| Sanatci | Supersonic Blues Machine |
| Cikis tarihi | 2022-06-24 |
| EAN/UPC | 0810020504989 |
| Label | Provogue |
| Format | LP |
| Tur | Blues |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PROVOGUE PRRD76561.1 |
| EAN | 0810020504989 |
| Release Date | June 24, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 8 mm · 459 g |
| Weight | 459 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.