Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | KILL ROCK STARS SIKRS571 |
| EAN | 0759656057172 |
| Release Date | October 15, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 175 × 181 × 5 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,032
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Divine Mob |
|---|---|
| Sanatci | Survival Knife |
| Cikis tarihi | 2013-10-15 |
| EAN/UPC | 0759656057172 |
| Label | Kill Rock Stars |
| Format | 12in |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | KILL ROCK STARS SIKRS571 |
| EAN | 0759656057172 |
| Release Date | October 15, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 175 × 181 × 5 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.