Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SPIRITMUSE RECORDS LPSPM014X |
| EAN | 0634457188877 |
| Release Date | November 1, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 9 mm · 531 g |
| Weight | 531 g |
| Discs / Records | 2 |
₺4,207
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ashram Sun |
|---|---|
| Sanatci | Botofasina, Surya |
| Cikis tarihi | 2024-11-01 |
| EAN/UPC | 0634457188877 |
| Label | Spiritmuse Records |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SPIRITMUSE RECORDS LPSPM014X |
| EAN | 0634457188877 |
| Release Date | November 1, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 9 mm · 531 g |
| Weight | 531 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.