Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BELLA UNION BELLA1482V |
| EAN | 5060236639493 |
| Release Date | May 26, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 315 × 5 mm · 346 g |
| Weight | 346 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,505
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Blo'mi |
|---|---|
| Sanatci | Sundfor, Susanne |
| Cikis tarihi | 2023-05-26 |
| EAN/UPC | 5060236639493 |
| Label | Bella Union |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BELLA UNION BELLA1482V |
| EAN | 5060236639493 |
| Release Date | May 26, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 315 × 5 mm · 346 g |
| Weight | 346 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.