Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ROUNDER RECORDS 888072159280 |
| EAN | 0888072159280 |
| Release Date | September 26, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 180 × 5 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,667
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Weather Balloons |
|---|---|
| Sanatci | Susto |
| Cikis tarihi | 2022-01-25 |
| EAN/UPC | 0888072159280 |
| Label | Concord Jazz |
| Format | 12in |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ROUNDER RECORDS 888072159280 |
| EAN | 0888072159280 |
| Release Date | September 26, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 180 × 5 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.