Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SECRETLY CANADIAN SC329LP |
| EAN | 0656605032917 |
| Release Date | April 14, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 4 mm · 274 g |
| Weight | 274 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,081
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Hold / Still |
|---|---|
| Sanatci | Suuns |
| Cikis tarihi | 2016-04-14 |
| EAN/UPC | 0656605032917 |
| Label | Secretly Canadian |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SECRETLY CANADIAN SC329LP |
| EAN | 0656605032917 |
| Release Date | April 14, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 4 mm · 274 g |
| Weight | 274 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.