Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | COOKING VINYL LIMITED LPCOOK522 |
| EAN | 0711297492217 |
| Release Date | December 2, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,772
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Close-Up Vol.2 |
|---|---|
| Sanatci | Vega, Suzanne |
| Cikis tarihi | 2022-12-02 |
| EAN/UPC | 0711297492217 |
| Label | Cooking Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Singer-Songwriter |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | COOKING VINYL LIMITED LPCOOK522 |
| EAN | 0711297492217 |
| Release Date | December 2, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.