Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Cooking Vinyl COOKLP943X |
| EAN | 0711297924305 |
| Release Date | May 2, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,689
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Flying With Angels |
|---|---|
| Sanatci | Vega, Suzanne |
| Cikis tarihi | 2025-05-09 |
| EAN/UPC | 0711297924305 |
| Label | Cooking Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Singer-Songwriter |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Cooking Vinyl COOKLP943X |
| EAN | 0711297924305 |
| Release Date | May 2, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.