Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MIGHTY MUSIC / SPV 1187011 |
| EAN | 5700907271194 |
| Release Date | April 8, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 202 g |
| Weight | 202 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,000
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Kumbl |
|---|---|
| Sanatci | Svartsot |
| Cikis tarihi | 2022-03-18 |
| EAN/UPC | 5700907271194 |
| Label | Spv |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MIGHTY MUSIC / SPV 1187011 |
| EAN | 5700907271194 |
| Release Date | April 8, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 202 g |
| Weight | 202 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.