Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SOULSELLER RECORDS SOSL213A.1 |
| EAN | 3663663020562 |
| Release Date | March 6, 2026 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 318 × 5 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,661
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Draw Blood |
|---|---|
| Sanatci | Svarttjern |
| Cikis tarihi | 2024-12-13 |
| EAN/UPC | 3663663020562 |
| Label | Soulseller |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Black Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SOULSELLER RECORDS SOSL213A.1 |
| EAN | 3663663020562 |
| Release Date | March 6, 2026 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 318 × 5 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.