Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DEUTSCHE GRAMMOPHON 4810221 |
| EAN | 0028948102211 |
| Release Date | May 19, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 317 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,961
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Pocket Symphonies |
|---|---|
| Sanatci | Sven Helbig, Faure Quartett, Mdr Leipzig Radio Sym |
| Cikis tarihi | 2023-05-19 |
| EAN/UPC | 0028948102211 |
| Label | Deutsche Grammophon |
| Format | LP |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DEUTSCHE GRAMMOPHON 4810221 |
| EAN | 0028948102211 |
| Release Date | May 19, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 317 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.