Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SUED SUE030 |
| EAN | 4251804144810 |
| Release Date | December 8, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,597
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Dub Cafe |
|---|---|
| Sanatci | Svn |
| Cikis tarihi | 2023-12-08 |
| EAN/UPC | 4251804144810 |
| Label | Sued |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / House |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SUED SUE030 |
| EAN | 4251804144810 |
| Release Date | December 8, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.