Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | JOYFUL NOISE JNR327LP |
| EAN | 0753936905047 |
| Release Date | March 6, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 6 mm · 319 g |
| Weight | 319 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,280
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Sorry You Couldn't Make It |
|---|---|
| Sanatci | Swamp Dogg |
| Cikis tarihi | 2020-03-06 |
| EAN/UPC | 0753936905047 |
| Label | Joyful Noise |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Soul |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | JOYFUL NOISE JNR327LP |
| EAN | 0753936905047 |
| Release Date | March 6, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 6 mm · 319 g |
| Weight | 319 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.