Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SKEP WAX SKEPWAX005LP |
| EAN | 5055869548144 |
| Release Date | November 26, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,012
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live At the Rum Puncheon |
|---|---|
| Sanatci | Swansea Sound |
| Cikis tarihi | 2021-11-26 |
| EAN/UPC | 5055869548144 |
| Label | Skep Wax |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SKEP WAX SKEPWAX005LP |
| EAN | 5055869548144 |
| Release Date | November 26, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.