Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MERGE MRG654LP |
| EAN | 0673855065410 |
| Release Date | October 5, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 4 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,192
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Fall Into the Sun |
|---|---|
| Sanatci | Swearin' |
| Cikis tarihi | 2018-10-05 |
| EAN/UPC | 0673855065410 |
| Label | Merge |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MERGE MRG654LP |
| EAN | 0673855065410 |
| Release Date | October 5, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 4 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.