Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SOLEILMOON SLMO200.1 |
| EAN | 0753907780017 |
| Release Date | June 21, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,791
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Clouds of War |
|---|---|
| Sanatci | Sweartz, Yishai & Mona Mur |
| Cikis tarihi | 2024-06-21 |
| EAN/UPC | 0753907780017 |
| Label | Soleilmoon |
| Format | LP |
| Tur | Various Audio / Experimental |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SOLEILMOON SLMO200.1 |
| EAN | 0753907780017 |
| Release Date | June 21, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.