Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MERGE MRG705LP |
| EAN | 0673855070513 |
| Release Date | June 26, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,882
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Trinidad |
|---|---|
| Sanatci | Sweet Spirit |
| Cikis tarihi | 2020-06-26 |
| EAN/UPC | 0673855070513 |
| Label | Merge |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MERGE MRG705LP |
| EAN | 0673855070513 |
| Release Date | June 26, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.