Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ROCK ACTION ROCKACT121LPX |
| EAN | 5051083141512 |
| Release Date | January 25, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,722
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Future Ruins |
|---|---|
| Sanatci | Swervedriver |
| Cikis tarihi | 2019-01-25 |
| EAN/UPC | 5051083141512 |
| Label | Rock Action |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ROCK ACTION ROCKACT121LPX |
| EAN | 5051083141512 |
| Release Date | January 25, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.