Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | M-THEORY AUDIO MTYA861.1 |
| EAN | 0632688169542 |
| Release Date | May 19, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 320 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,704
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Maniacal |
|---|---|
| Sanatci | Sworn Enemy |
| Cikis tarihi | 2023-05-19 |
| EAN/UPC | 0632688169542 |
| Label | M-Theory Audio |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | M-THEORY AUDIO MTYA861.1 |
| EAN | 0632688169542 |
| Release Date | May 19, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 320 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.