Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0602547875655 |
| Release Date | September 2, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 513 g |
| Weight | 513 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,425
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Kiss Me, Kiss Me, Kiss Me |
|---|---|
| Sanatci | Cure |
| Cikis tarihi | 2016-09-01 |
| EAN/UPC | 0602547875655 |
| Label | Polydor |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0602547875655 |
| Release Date | September 2, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 513 g |
| Weight | 513 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.