Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | VERVE VRV124445.1 |
| EAN | 0602455798589 |
| Release Date | November 10, 2023 |
| Dimensions | 311 × 319 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺5,085
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Hard Groove |
|---|---|
| Sanatci | Rh Factor |
| Cikis tarihi | 2023-11-10 |
| EAN/UPC | 0602455798589 |
| Label | Verve |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | VERVE VRV124445.1 |
| EAN | 0602455798589 |
| Release Date | November 10, 2023 |
| Dimensions | 311 × 319 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.