Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SUB POP SP889 |
| EAN | 0098787088915 |
| Release Date | September 9, 2010 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 315 × 8 mm · 355 g |
| Weight | 355 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,049
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Sex With an X |
|---|---|
| Sanatci | Vaselines |
| Cikis tarihi | 2010-09-09 |
| EAN/UPC | 0098787088915 |
| Label | Sub Pop |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SUB POP SP889 |
| EAN | 0098787088915 |
| Release Date | September 9, 2010 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 315 × 8 mm · 355 g |
| Weight | 355 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.