Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BLOODSHOT WCOB233.1 |
| EAN | 0744302023311 |
| Release Date | March 31, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,645
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Going Down In History |
|---|---|
| Sanatci | Waco Brothers |
| Cikis tarihi | 2023-03-31 |
| EAN/UPC | 0744302023311 |
| Label | Bloodshot |
| Format | LP |
| Tur | Country |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BLOODSHOT WCOB233.1 |
| EAN | 0744302023311 |
| Release Date | March 31, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.