Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BANG / WAGRAM 3365406 |
| EAN | 3596973654069 |
| Release Date | April 4, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 5 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,968
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Dub Marley |
|---|---|
| Sanatci | Wailers |
| Cikis tarihi | 2019-04-04 |
| EAN/UPC | 3596973654069 |
| Label | Bang / Wagram |
| Format | LP |
| Tur | World / Reggae |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BANG / WAGRAM 3365406 |
| EAN | 3596973654069 |
| Release Date | April 4, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 5 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.