Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BELLA UNION BEUN6305794.1 |
| EAN | 5400863057947 |
| Release Date | April 23, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 9 mm · 562 g |
| Weight | 562 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,466
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Lisbon |
|---|---|
| Sanatci | Walkmen |
| Cikis tarihi | 2022-04-23 |
| EAN/UPC | 5400863057947 |
| Label | Bella Union |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Indie |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BELLA UNION BEUN6305794.1 |
| EAN | 5400863057947 |
| Release Date | April 23, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 9 mm · 562 g |
| Weight | 562 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.