Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SECRETLY CANADIAN SC227LP |
| EAN | 0656605022710 |
| Release Date | October 25, 2010 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 4 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,718
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Future Weather |
|---|---|
| Sanatci | War On Drugs |
| Cikis tarihi | 2010-10-28 |
| EAN/UPC | 0656605022710 |
| Label | Secretly Canadian |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Indie |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SECRETLY CANADIAN SC227LP |
| EAN | 0656605022710 |
| Release Date | October 25, 2010 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 4 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.