Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | LOCAL SC310LP |
| EAN | 0656605031019 |
| Release Date | March 17, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 8 mm · 648 g |
| Weight | 648 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,919
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Lost In the Dream |
|---|---|
| Sanatci | War On Drugs |
| Cikis tarihi | 2014-03-17 |
| EAN/UPC | 0656605031019 |
| Label | Secretly Canadian |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Indie |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | LOCAL SC310LP |
| EAN | 0656605031019 |
| Release Date | March 17, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 8 mm · 648 g |
| Weight | 648 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.