Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SUNNY BASTARDS CG163035LP |
| EAN | 4059251630357 |
| Release Date | April 19, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,940
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Leave a Trace |
|---|---|
| Sanatci | No Restraints & This Means War |
| Cikis tarihi | 2024-03-29 |
| EAN/UPC | 4059251630357 |
| Label | Sunny Bastards |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Oi |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SUNNY BASTARDS CG163035LP |
| EAN | 4059251630357 |
| Release Date | April 19, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.