Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | 4AD DAD3X05 |
| EAN | 0652637300512 |
| Release Date | December 7, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,082
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Filigree & Shadow |
|---|---|
| Sanatci | This Mortal Coil |
| Cikis tarihi | 2018-12-06 |
| EAN/UPC | 0652637300512 |
| Label | 4ad |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | 4AD DAD3X05 |
| EAN | 0652637300512 |
| Release Date | December 7, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.