Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SONIC WAX RECORDS SWTM1 |
| EAN | 5065019994875 |
| Release Date | August 29, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,736
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Past. the Present. the Raw |
|---|---|
| Sanatci | Meighan, Thomas |
| Cikis tarihi | 2025-08-29 |
| EAN/UPC | 5065019994875 |
| Label | Sonic Wax |
| Format | 12in |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SONIC WAX RECORDS SWTM1 |
| EAN | 5065019994875 |
| Release Date | August 29, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.