Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MUTE TGLP3 |
| EAN | 5400863014438 |
| Release Date | September 6, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,530
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | D.O.A the Third and Final Report of Throbbing Gristle |
|---|---|
| Sanatci | Throbbing Gristle |
| Cikis tarihi | 2019-09-06 |
| EAN/UPC | 5400863014438 |
| Label | Mute |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MUTE TGLP3 |
| EAN | 5400863014438 |
| Release Date | September 6, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.